هدف از طراحی سایت زرین سورس

درباره ما : شاید بعضی از شما دوستان عزیز کسب و کار آفلاینی دارید و محصولات یا خدماتی را به مشتریانتان ارائه می دهید. و با توجه به شرایطی که امروزه در بازار حکمفرماست , از کسب و کار خود راضی نیستید ,و تصمیم دارید کسب و کار خودتان را در معرض دید میلیونها نفر کاربر قرار دهید.

شک نداشته باشید مشتری های بسیار زیادی در اینترنت و در جای جای ایران عزیز هستند که همین حالا به محصولات و یا خدماتی که ارائه می دهید نیاز دارند.این امر زمانی میسر میشود که شما به اینترنت روی بیاورید .

گر شما به کامپیوتر و اینترنت تا حدودی آشنایی دارید باید به خدمت شما عرض کنم شما هم می توانید کسب و کار خودتان را آنلاین نمایید. این اتفاقی بود که برای بنده به عنوان مدیر وب سایت زرین سورس افتاد .

راههای شروع

برای شروع من دو راه بیشتر نداشتم یا اینکه طراحی سایت و اپلیکیشن موبایلم را به دیگران واگذار می کردم. و یا اینکه شخصا دست به کار می شدم و تمام موارد را خودم طراحی می کردم . در نگاه نخست گزینه اول راحت تر بود اما برای مدیریت بعد از آن قطعاً با مشکل مواجه میشدم بنابراین به سراغ گزینه دوم رفتم .و تصمیم گرفتم کسب و کارم را از صفر خودم طراحی و سپس آن را مدیریت می کردم به همین منظور پکیجهای بسیار زیادی را با قیمتهای گزاف از سایت های مختلف خریداری کردم و شروع به یادگیری نمودم. و باید اعتراف کنم بسیاری از پکیج هایی که خریداری کردم فاقد کیفیت لازم بودند . اما در نهایت توانستم کسب و کارم را راه اندازی کنم با لطف استاد عزیزم جناب کلاته و از این بابت بسیار راضی و خرسندم .

بعد از اینکه کسب و کارم را راه اندازی کردم ایده طراحی یک سایت آموزشی به ذهنم خطور کرد. بنابراین تصمیم گرفتم گروهی از دوستانم را که در زمینه وردپرس دارای تخصص هستند به کار دعوت کنم و شروع به تولید محتوای آموزشی نماییم. این مژده را به شما دوستان عزیز که قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی را دارید میدهم که شما در این سایت پکیجهای طراحی یک سایت وردپرس را با بهترین کیفیت و کمترین قیمت نسبت به سایت های مشابه , را در اختیار دارید که با خرید این پکیج ها دیگر نیاز به هیچ گونه آموزش اضافی نخواهید داشت . هر آنچه شما برای طراحی یک سایت وردپرس زیبا نیاز دارید اعم از پکیج های آموزشی و همچنین نحوه مدیریت محتوا در سایتثان نیاز خواهید داشت در دسترس شما قرار دارد.

من به همراه اعضای گروهم امیدواریم بتوانیم رضایت خاطر شما عزیزان را فراهم نماییم.

درباره ما