درباره ما

هدف از طراحی سایت زرین سورس

شاید بعضی از شما دوستان عزیز کسب و کار آفلاینی دارید و محصولات یا خدماتی را به مشتریانتان ارائه می دهید. و با توجه به شرایطی که امروزه در بازار حکمفرماست , از کسب و کار خود راضی نیستید ,و تصمیم دارید کسب و کار خودتان را در معرض دید میلیونها نفر کاربر قرار دهید.

شک نداشته باشید مشتری های بسیار زیادی در اینترنت و در جای جای ایران عزیز هستند که همین حالا به محصولات و یا خدماتی که ارائه می دهید نیاز دارند.این امر زمانی میسر میشود که شما به اینترنت روی بیاورید .

اگر شما به کامپیوتر و اینترنت تا حدودی آشنایی دارید باید به خدمت شما عرض کنم شما هم می توانید کسب و کار خودتان را آنلاین نمایید. این اتفاقی بود که برای بنده به عنوان مدیر وب سایت زرین سورس افتاد .

راههای شروع

برای شروع من دو راه بیشتر نداشتم یا اینکه طراحی سایت و اپلیکیشن موبایلم را به دیگران واگذار می کردم. و یا اینکه شخصا دست به کار می شدم و تمام موارد را خودم طراحی می کردم . در نگاه نخست گزینه اول راحت تر بود اما برای مدیریت بعد از آن قطعاً با مشکل مواجه میشدم بنابراین به سراغ گزینه دوم رفتم.

و تصمیم گرفتم کسب و کارم را از صفر خودم طراحی و سپس آن را مدیریت می کردم به همین منظور پکیجهای بسیار زیادی را با قیمتهای گزاف از سایت های مختلف خریداری کردم و شروع به یادگیری نمودم. و باید اعتراف کنم بسیاری از پکیج هایی که خریداری کردم فاقد کیفیت لازم بودند . اما در نهایت توانستم کسب و کارم را راه اندازی کنم و از این بابت بسیار راضی و خرسندم .

بعد از اینکه کسب و کارم را راه اندازی کردم ایده طراحی یک سایت آموزشی به ذهنم خطور کرد. بنابراین تصمیم گرفتم گروهی از دوستانم را که در زمینه وردپرس دارای تخصص هستند به کار دعوت کنم و شروع به تولید محتوای آموزشی نماییم.

این مژده را به شما دوستان عزیز که قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی را دارید میدهم که شما در این سایت پکیج طراحی سایت وردپرس را با بهترین کیفیت و کمترین قیمت نسبت به سایت های مشابه , را در اختیار دارید که با خرید این پکیج ها دیگر نیاز به هیچ گونه آموزش اضافی نخواهید داشت .

هر آنچه شما برای طراحی یک سایت وردپرس زیبا نیاز دارید اعم از پکیج آموزشی و همچنین نحوه مدیریت محتوا در سایتتان نیاز خواهید داشت در دسترس شما قرار دارد.

درباره ما و نقشه راه

لازم به ذکر می دانم راه اندازی کسب و کار اینترنتی کار ساده ای است.ولی مدیریت بعد از آن و در واقع شانه خالی نکردن و ادامه دادن آن بسیار سخت می باشد. در همین ابتدای کار باید به شما بگویم که نیاز به اراده ای قوی دارید.هدف خود را مشخص کنید و با توکل به خدای مهربان کار خود را شروع کنید.

فراموش نکنید ترس برادر مرگ است.اگر شما ایده ای در سر دارید و به تواناییهای خود ایمان دارید,یک برنامه ریزی درست پیاده کنید و با قدرت کارتان را شروع کنید.برای شروع پکیج آموزشی ما تعهد ایجاد می کند که به شما کمک کند.این نکته را مد نظر قرار دهید که کاری که دیگران توانسته اند به سرانجام برسانند قطعا شما هم می توانید انجام دهید.

از خدای مهربان مدد بگیرید و کارتان را شروع نمایید. 

من به همراه اعضای گروهم امیدواریم بتوانیم رضایت خاطر شما عزیزان را فراهم نماییم.

درباره ما