تولید محتوا _ صفر تا صد تولید محتوای گوگل پسند

تولید محتوا

اگر شما به دنبال راه اندازی کسب و کار اینترنتی هستید,یکی از مهمترین کارهایی که باید انجام دهید تولید محتوا برای بخش مقالات شما است .تمام الگوریتمهای گوگل که از سال ۲۰۱۱ با گوگل پاندا لانچ شد بدون استثناء وبمستران را به سمت تولید محتوای با کیفیت تشویق نموده است.

 

 

تولید محتوا و الگوریتم پاندا (۲۰۱۱):

بسیاری از سایت ها با استفاده از کلمات کلیدی متعدد توانسته بودند رتبه های بالایی دست پیدا کنند. در همان هنگام سایتهایی بودند که بر روی یک کلمه کلیدی متمرکز شده بودند اما با این که قوی عمل کرده بودند ولی توفیق چندانی به دست نیاورده بودند.

این قضیه برای گوگل یک ضعف بود. بنابراین در سال ۲۰۱۱ گوگل با لانچ کردن الگوریتم پاندا چنین سایت هایی را چندین درجه تنزل داد و اجازه نفس کشیدن به سایت هایی که با یک کلمه کلیدی تولید محتوا کرده بودند داد.

 

 

تولید محتوا _ صفر تا صد تولید محتوای گوگل پسند

 

 

 همچنین سایت هایی که به صورت کپی پیست تولید محتوا می کردند را در دسته سایت های قرار داد که باید رتبه آنها را کاهش می‌داد.

و همچنین در این الگوریتم سایت هایی که محتوای کوتاه تو را تولید کرده بودند در دست سایت های بی کیفیت قرار داد. بنابراین از شیوه عمل این الگوریتم به راحتی  می توان به این نتیجه رسید که گوگل قصد دارد وبمستران را به سمت تولید محتوای با کیفیت رهنمون سازد.

 

این مطلب جذاب را از دست ندهید:  9 روش برای افزایش وفاداری مشتری

 

 تولید محتوا و الگوریتم پنگوئن(۲۰۱۲):

 در سال ۲۰۱۲گوگل با الگوریتم پنگوئن به سایت هایی که به تولید لینک های بیشمار نامرتبط با موضوع پرداخته بودند و همچنین استفاده بیش از حد از انکورتکست را در دسته موضوعاتی قرار داد که

 

تولید محتوا _ صفر تا صد تولید محتوای گوگل پسند

 

وبمستران باید از آن پرهیز می‌کردند. در این سال نیز یک قدم دیگر به سمت تولید محتوا ی با کیفیت برداشته شد.

  تولید محتوا و الگوریتم مرغ مگس خوار(۲۰۱۳):

 در سال ۲۰۱۳ گوگل به صورت رسمی اعلام کرد که سایت هایی که محتوای بی‌کیفیت ارائه دهند را با تنزل رتبه روبرو میکند. همچنین در این سال اعلام کرد که سایت هایی که با کلمات مشابه به تولید محتوا پرداخته اند را در صفحات خود بالا می آورد. با این مزیت دیگر تفاوتی بین مثلاً ۷ انگلیسی و هفت فارسی وجود نداشت.

همچنین با این الگوریتم هشدار داده شد که از این به بعد تمرکز خود را بر روی مفهوم محتوا بگذارند  و از تمرکز بیش از حد بر روی کلمه کلیدی خودداری شود.

 

این مطلب جذاب را از دست ندهید:  افزایش ترافیک وب سایت

 

 الگوریتم کبوتر(۲۰۱۴):

 با این الگوریتم گوگل این مزیت را در اختیار سایت هایی که با پسوند های دو حرفی مانند ir ساخته شده بودند قرارداد. و آنها را در صفحات گوگل نسبت به سایت هایی که از پسوند های سه حرفی استفاده کرده بودند در رتبه های بالاتر قرار داد.

 

تولید محتوا _ صفر تا صد تولید محتوای گوگل پسند

الگوریتم موبایل(۲۰۱۵):

 در سال ۲۰۱۵ گوگل به این نتیجه قطعی رسید از آنجایی که درصد بالایی از کاربران با موبایل از گوگل بازدید می کنند, بنابراین برای موبایل هم باید سایت خود را بهینه کنند تا کاربران بتوانند تجربه کاربری بهتری را از گوگل داشته باشند.

 بنابراین با بررسی تمام الگوریتم های بالا می توان به این نتیجه رسید که گوگل قصد دارد به سمت محتوای با کیفیت قدم بر دارد. ما در این مقاله قصد داریم که به تولید یک محتوای با کیفیت در بخش نوشته ها بپردازیم. بنابراین ویدیو آموزشی رایگان زیر می تواند به شما در این امر کمک کند.

 

امتیاز شما به بهبود مطالب کمک می کند

 

 

 

پکیج آموزشی طراحی سایت بدون کد نویسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *