دانلود رایگان کتاب معجزه شکرگزاری اثر راندا برن | فایل pdf

دانلود رایگان کتاب معجزه شکرگزاری

در این اینجا میخواهیم به شما یک کتاب معرفی کنیم، اسم این کتاب معجزه شکرگزاری است.در انتهای مقاله دانلود رایگان کتاب معجزه شکرگزاری را انجام دهید.

اکثرا افراد بابت نعمت هایی که در زندگی شان دارند هیچ گاه خدا را شکر نمی کنند و از این موضوع اطلاعی ندارند که زمانی که خداوند را بابت نعمت هایش شکر کنند چه معجزه ای در زندگی شان اتفاق می افتد. بخاطر نعمت هایی که در زندگی تان دارید از خداوند سپاس گزار باشید حتی نعمت های کوچک .اگر در زندگی تان شکرگزاری را کمی تمرین کنید زندگی تان کمی تغییر می کند اگر هر روز تمرین کنید زندگی تان به شدت تغییر خواهد کرد. برای اینکه حالتان همیشه خوب باشد خدارو شکر کنید.این را بدانید باید در هر شرایطی که هستید این کار را انجام دهید یعنی چه در شرایط دشوار چه در شرایط آسان.

راندا برن

نویسنده ی کتاب معجزه شکرگزاری راندا برن است و تعداد صفحات این کتاب ۲۶۰ صفحه می باشد. در این کتاب ۲۸روز تمرین شکرگزاری وجود دارد و بسیار تمرینات ساده ای هست و هر روز شما باید یک تمرین را انجام دهید و نتیجه فوق العاده ای را می گیرید زمانی که این تمرینات را انجام می دهید خودتان هم متوجه تغییراتی در زندگی تان می شوید.

این شکرگزاری ها فراوانی بیشتری را وارد زندگی تان می کند. این تمرین ها باعث می شود سپاس گزاری جزئی از عادت های روزانه یتان شود. شکرگزاری باعث می شود احساسات تان عالی شود و نتایج بسیار بزرگی را در زمینه های مختلف بدست بیاورید فقط باید بدانید که نباید این شکرگزاری ها را رها کرد . اصلا چرا باید رها کرد زمانی که تاثیرات مثبتی در زندگی تان می گذارد. شکرگزاری یعنی لذت بردن از لحضه ها.

تمرین اول کتاب معجزه ی شکرگزاری، نعمت های زندگی تان :

اولین کاری که باید انجام دهید این است که نعمت هایی که دارید را بشمارید این کار بهتر است در صبح انجام شود یک دفترچه یادداشت بردارید و شروع کنید به نوشتن ، ده مورد را بنویسید برای مثال برای سلامتی که دارید سپاس گزار باشید برای خانه ای که در آن زندگی می کنید سپاس گذار باشید، برای خانواده ای که دارید، برای دوستان خوبی که دارید ، برای شغلی که دارید ،برای آرامشی که در زندگی تان دارید ، ثروتی که دارید ؛ برای فرزندانی که دارید و همسر خوبی که دارید .

پس از آن که این ده مورد را یادداشت کردید هرمورد را می توانید با صدای بلند یا آرام بخوانید و زمانی که هر نعمتی را خواندید در آخر هرنعمت کلمه ی سپاس گزارم را ۳ بار تکرار کنید هر روز ده مورد از نعمت هایی که دارید را به لیست خود اضافه کنید شاید ده نعمت برایتان سخت باشد ولی اگر به زندگی تان دقت بیشتری کنید به راحتی می توانید این نعمت ها را بنویسید .و این را باید بدانید تمرین روز بعد را امروز بخوانید .و تمرین روز اول را در تمام ۲۷روز تکرار کنید.

 

دانلود رایگان کتاب معجزه شکرگزاری
تمرین روز دوم کتاب معجزه ی شکرگزاری:

یک دفترچه یادداشت بردارید و آن را با خودت به همراه داشته باشید زیرا باید یادتان باشد که باید خدا را شکر کنید یکی از موفقیت هایی را که به دست آوردید را به یاد بیاورید وهمین طور راه های رسیدن به موفقیت تان را به یاد بیاورید و خداوند را بخاطر این موفقیت شکر کنید و هدف دیگری را انتخاب کنید و راه های رسیدن به آن را بررسی کنید و شب موقع خواب به اتفاقات خوبی که در آن روز افتاده است فکر کنید و بابت این اتفاقات خدارا شکر کنید این تمرین را در ۲۶ شب آینده تکرار کنید. تمرین فردا را امروز بخوانید زیرا به چند عکس نیاز دارید.

تمرین روز سوم کتاب معجزه ی شکرگزاری، روابط صمیمانه:

سه نفری را که با آنها ارتباط صمیمانه دارید را انتخاب کنید کسانی که دوست دارید از آن ها تشکر کنید فقط باید ازآن ها عکس داشته باشید این افراد می توانند پدر، مادر، همسر، برادر، دوست و هرکسی که روابط صمیمانه ای دارید باشد چند رفتار خوب شان را پیدا کنید.

مثل مهربان بودن ، صبور بودن ، آن گاه عکس این افراد را مقابلتان بگذارید و ۵ ویژگی آنها را در دفترچه یاد داشت بنویسد نام فرد را بنویسید و دلیل بیاورید که چرا از آنها سپاس گزارید مثلا همسر عزیزم از تو سپاس گزارم که در شرایط سخت زندگی در کنارم بودی و تنهام نگذاشتی و یا این که برادر مهربانم از تو ممنونم که به من کمک های زیادی برای موفق شدنم در کارهایم کرده ای عکس ها را در جایی قرار دهید که در دسترس باشند و به راحتی بتوانید ببینید و زمانی که عکس ها را دیدید یادداشت را بخوانید .

تمرین روز چهارم کتاب معجزه ی شکرگزاری، سلامتی :

خداوند را بابت سلامتی یتان شکر کنید سلامتی بزرگترین نعمت است و روی یک کاغذ بابت سلامتی یتان خداروشکر کنید و در جایی قرار دهید که چشم هایتان به آن بخورد قبل از خواب یادداشت شکرگزاری را بردارید و بابت اتفاق خوبی که برایتان در آن روز افتاده از صمیم قلب خداوند را شکر کنید.

تمرین روز پنجم پول:

به دوران کودکی تان فکر کنید و تمام چیزهایی که بدون هیچ هزینه ای مهیا شدن فکر کنید هرخاطره ای که درباره ی این که پولی برایتان خرج شده را به یاد بیاورید و کلمه ای خدایا شکرت را بگویید و یک برگ اسکناس بردارید و برچسب بزنید و یادداشت کنید خدایا بابت تمام پول هایی که در زندگی ام کسب کرده ام از تو سپاس گزارم و روزی چند بار نوشته ی روی برچسب را بخوانید.

 

دانلود رایگان کتاب معجزه شکرگزاری

 

تمرین روز ششم و هفتم کتاب معجزه ی شکرگزاری:

در روز ششم تا آن جا که می توانید به دنبال چیز هایی باشید که نسبت به آن ها احساس سپاس گزاری دارید و در روز هفتم بدون گفتن جملات منفی آن روز را به پایان برسانید.

در روز هشتم و نهم :

در روز هشتم قبل از اینکه کاری انجام دهید در ذهنتان یا با صدای بلند بگویید خدایا شکرت در روز نهم هر قبض نپرداخته ای را که دارید بردارید و از قدرت شکر گزاری استفاده کنید و روی آن بنویسید برای پولش سپاس گزارم و صرف نظر از این که آن پول را داشته باشید یا نه تا آنجا که می توانید برای پول پرداخت این قبض احساس شکر گزاری داشته باشید .

این مطلب جذاب را از دست ندهید:  دانلود رایگان کتاب اثر مرکب نوشته دارن هاردی | نسخه pdf

در روز دهم و یازدهم:

در این روز به ده نفری که بهتان کمک می کنند را سپاس گزاری کنید و درروز یازدهم از لحضه ای که چشم هایتان را باز می کنید به هر چیزی که دست میزنید و از آن استفاده می کنید خدا را شکر کنید.

در روز دوازدهم و سیزدهم:

روز دوازدهم یک جای آرام پیدا کنید و سه نفر از افرادی که زندگی تان را تغییر داده اند را یادداشت کنید و کسانی را که یاد داشت کرده اید با آوردن دلیل و مانند این که در کنارتان هستند تشکر کنید و در روز سیزدهم ده خواسته مهم تان را بنویسید و روبروی هر کدام بنویسید خدایا شکرت

در روز چهاردهم و پانزدهم :

در روز چهاردهم باید صبح برنامه ی خودتان را برای روز و شب به طور ذهنی مرور کنید و در روز پانزدهم یک رابطه مشکل دار و دشوار را که میخواهید بهبود ببخشید را انتخاب کنید.

 

این مطلب جذاب را از دست ندهید:  دانلود کامل کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید | فایل PDF

 

در روز شانزدهم و هفدهم :

در روز شانزدهم به سه زمان بیندیشید که در اثر داشتن سلامت درطول زندگیتان خود را بر بالاترین قله ی دنیا احساس می کردید و برای آنها شکر گزاری کنید به پنج ارگان بدنتان فکر کنید که از سلامت برخوردارند و برای هر کدام از آن ها سپاس گزاری کنید به یک مورد درباره ی بدنتان بیندیشید که می خواهید بهبود یابد و یک دقیقه وقت صرف کنید تا خود را در همان شرایط ایده ال سلامت مورد نظرتان تصور کنید برای داشتن این شکر گزاری کنید.

درروز هفدهم:یک چک را با مبلغ پولی که می خواهید همراه با اسم و تاریخ پر کنید چک را در دستتان بگیرید و خریدن آن چه را که برایش پول می خواهید تصور کنید و تا آن جا که می توانید برای داشتن آن شاد و شکر گزار شوید چک امروز همراهتان باشد و دست کم دوبار چک را در دستتان بگیرید و خودتان را در حال استفاده از پول آن برای آن چه که می خواهید تصور کنید و خودتان را آن چنان شاد و شکر گزار تصور کنید که انگار آن را بدست آورده اید در پایان روز این چک را در جایی بگذارید که جلوی چشمانتان باشد و وقتی این پول را بدست آوردید چک دیگری بنویسید و این مراحل را طی کنید

روز هجدهم و نوزدهم:

مهمترین کارهایی را که می خواهید انجام دهید یا مشکلاتی که میخواهید حل شوند رابنویسید و لیست خود را کارهای انجام دادن نام گذاری کنید سه تا از مهم ترین مورد را از لیست انتخاب کنید و یکی پس از دیگری تصور کنید که کار برای شما انجام شده است برای هر کدام به طور جداگانه به مدت یک دقیقه باور کنید که انجام شده است و سپاس گزار باشید در روز نوزدهم :امروز هرگاه توانستید در حالی که شکر گزاری می کنید صد گام سپاس گزاری بردارید در حدود ۹۰ثانیه)با هر گام تان کلمه ی سپاس گزارم را بگویید و آن را احساس کنید.

 

این مطلب جذاب را از دست ندهید:  دانلود کتاب بنویس تا اتفاق بیافتد از هنریت کلاوسر pdf

 

روز بیستم و بیست و یکم :

ذهن و توجه خود را بر ناحیه ی اطراف قلب تان متمرکز کنید چشمان خود را ببندید و در حالی که افکار تان را بر قلب خود متمرکز کرده اید در ذهنتان واژه ی سپاس گزارم را بگویید لیست ده آرزو اول تان را بردارید و با خواندن هر آرزو سپس بستن چشمانتان و متمرکز کردن ذهنتان بر ناحیه ی اطراف قلب تان و گفتن واژه ی سپاس گزارم ،تمرین باورهای قلبی را تکرار کنید روز بیست و یکم :اگر برای هر کاری که انجام میدهید خواستار نتایج با شکوه هستید پس باید قانون کنترل خروجی ها را بشناسید.

 

دانلود کتاب صوتی استیو جابز – شیوه های رهبری برای نسل جدید

 

قانون جذب این بدان معناست که شما باید افکار و احساسات تان را برای جذب نتایج باشکوه برای خودتان متمرکز کنید و در حقیقت قدرشناس بودن برای خروجی های باشکوه یکی از ساده ترین راه ها برای این کار است شکر گزاری پیش از انجام کاری که می خواهید نتیجه ای خوب در برداشته باشد .در ابتدای امروز سه چیز یا موقعیتی را انتخاب کنید که برای شما مهم است یا می خواهید در آنها نتایج خیره کننده به دست آورید سه مورد را لیست کنید و درباره آن ها با فرض این که برایتان اتفاق افتاده و نتایج خوبی به دست آورده اید بنویسید خدایا تو را بابت نتیجه عالی شکر می کنم.

روز بیست دوم و بیست سوم :

امروز هر کجا می روید لیست آرزو هایتان را با خودتان ببرید دست کم در دو موقعیت لیست را بیرون آورید و آن را مورد به مورد بخوانید و تا آنجا که می توانید برای هر مورد و با فرض این که برآورده شده خوش حال شوید اگر میخواهید آرزوهایتان سریع برآورده شوند توصیه می کنم که لیست آرزو هایتان را از امروز با خود به همراه داشته باشید و هر موقع که وقت داشتید آن را باز کنید و بخوانیدش و برای هر مورد تا آن جا که می توانید شکر گزاری کنید وقتی آرزویتان در برابرتان ظاهر شد آن را از لیست خط بزنید و یک مورد جدید بیفزایید.

روز بیست و سوم:امروز در پنج زمان مختلف پنج نفس عمیق بکشید و جمله ی برای هوایی که تنفس می کنم سپاس گزارم را بگویید و خالصانه برای هوای ارزشمند و زندگی بخشی که با هر نفس به شش هایتان فرو می دهید قدرشناسی کنید.

 

این مطلب جذاب را از دست ندهید:  دانلود کتاب راز || با فرمت PDF

 

روز بیست و چهارم و بیست و پنجم :

سه نفر را انتخاب کنید که برای آن ها اهمیت قائل اید و یا اینکه دوست دارید با سلامت و یا پول و یا ثروت بیشتر به یکی از آن ها یا هر سه نفرشان کمک کنید اگر در دسترس هستند عکسی از هر سه نفرشان بگیرید و وقتی با نیروی فوق العاده ای خود کار می کنید عکس ها را روبرویتان بگذارید عکس آن ها را یک به یک بردارید و در دستتان بگیرید چشمانتان را ببندید و برای یک دقیقه فرض کنید که سلامتی ،ثروت و یا شادی آن فرد باز گشته است و اکنون این خبر به شما داده شده است .

 

دانلود کتاب صوتی اثر مرکب اثر دارن هاردی

 

چشمان خود را باز کنید و در حالی که عکس آن فرد را در دستتان دارید این کلمات را به آرامی بیان کنید برای سلامتی و شادی یا ثروت (نام طرف)سپاس گزارم در روز بیست و پنجم :نسبت به آن چه که در اطرافتان می گذرد هوشیار باشید و دست کم هفت اشاره را در نظر بگیرید که برای قدر شناسی از رخداد های امروز دریافت می کنید برای مثال اگر کسی را با وزن دلخواه تان می بینید بگویید برای وزن مناسب و دلخواهم شکر گزارم.

 

 

روز بیست و ششم و بیست وهفتم:

یکی از اشتباهات زندگی تان را انتخاب کنید و ده موهبت را که در نتیجه ی این اشتباه به شما روی آورده پیدا کنید می توانید این سوال را از خود بپرسید چه چیزی از این اشتباه آموختم و چه دستاوردهای خوبی از این اشتباه نصیب من شد روز بیست و هفتم:هر زمان که در آینه به خودتان نگاه می کنید بگویید سپاس گزارم و آن را عمیق تر از هر زمان دیگر به زبان آورید هنگام نگاه کردن به آینه سه خصوصیتی را که به دلیل آن از خود متشکرید نیز بگویید.

 

دانلود سمینار آرزوی تو دستور توست اثر کوین ترودو

 

تا سرانجام به روز بیست و هشتم میرسید و شما با انجام دادن تمرین ها به شدت تغییر کرده اید و نعمت های زیادی را وارد زندگی تان کرده اید.

 

دانلود رایگان کتاب معجزه شکرگزاری اثر راندا برن با فرمت pdf

 

منبع مطلب : alimohammadian

 

امتیاز شما به بهبود مطالب کمک می کند
پکیج آموزشی طراحی سایت بدون کد نویسی

‫8 نظر ارسال شده در “دانلود رایگان کتاب معجزه شکرگزاری اثر راندا برن | فایل pdf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 2 =