شغل پر درآمد بدون سرمایه در منزل

شغل پر درآمد بدون سرمایه

شغل پر درآمد بدون سرمایه در منزل

سیستم همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ یکی از راه های رایج کسب و کار اینترنتی در دنیای امروزه است.این سیستم در کشورهای پیشرفته مدتهاست که به عنوان یک منبع درآمد و سود آور تلقی می  شود.اما در کشور ایران هنوز در ابتدای این راه قرار دارد.و کسانی که در این حوزه وارد می شوند اگر بتوانند با هوش عمل کنند می توانند به درآمد های کلانی بدون هیچ زحمتی دست پیدا کنند.  برای کار در زمینه همکاری در فروش لازم است فقط به اینترنت متصل باشید. و یک وبسایت یا یک اکانت در شبکه های اجتماعی داشته باشید. این همکاری می‌تواند در فروش هر نوع محصولی باشد، از جمله لوازم آرایشی و بهداشتی، پوشاک، … . در این مقاله به یک شغل پر درآمد بدون سرمایه به نام افیلیت می پردازیم .

در سیستم همکاری در فروش، یک فروشنده و چند بازاریاب یا معرف وجود دارد. اما این سیستم چگونه کار می‌کند؟

ابتدا سایت مشارکت دهنده به هر یک از فروشندگان خود یک لینک منحصر به فرد ارائه می‌دهد که فقط منحصر به همان شخص فروشنده باشد. سپس بازاریابان این لینک را در سایت و یا شبکه های اجتماعی خود قرار می‌دهند، تا بازدیدکنندگانشان از این طریق وارد سایت فروشنده شوند. در انتها با توجه به تعداد بازدیدکنندگانی که روی لینک سایت فروشنده کلیک کرده‌اند، مقدار پورسانتی که باید به شما پرداخت شود محاسبه می‌گردد.

اگر شما به فکر یک شغل پر درآمد بدون سرمایه هستید در ادامه مقاله می توانید ویدیو زیر را که مربوط است به ثبت نام کامل در سیستم مشارکت در فروش سایت دیجی کالا, را مشاهده کنید:

انواع سیستم های همکاری در فروش در شغل پردرآمد بدون سرمایه

فروش مستقیم کالا

به این شیوه کاربرانی که از سایت شما دیدن می کنند باید از سایت شما به عنوان فروشنده محصولی را خریداری کنند، تا به شما پورسانت تعلق بگیرد. پس مبلغ پورسانت به تعداد محصولاتی که فروخته می‌شود بستگی دارد، و تا خریدی صورت نگیرد شما درآمدی نخواهید داشت.در این روش فرقی ندارد که شما چه نوع محصولی را به فروش می رسانید.البته نا گفته نماند که نوع پورسانت را سایت مشارکت دهنده مشخص می کند.معمولا محصولات فیزیکی نسبت به محصولات آموزشی از پورسانت کمتری برخوردارند.سایت دیجی کالا این خدمات را ارائه می دهد.

شغل پر درآمد بدون سرمایه

نرخ کلیک در سایت

در این نوع سیستم فقط کلیک کردن مهم است، و این که کلیک منجر به فروش بشود یا نشود اهمیتی ندارد. شما به ازای تعداد کلیک هایی که روی لینک مورد نظر انجام می‌شود پورسانت دریافت خواهید کرد.ذکر این نکته واجب است که در این شیوه از آنجایی که امکان تقلب وجود دارد شما نمی توانید شخصا با آی پی خودتان برای کسب در آمد فقط بر روی تبلیغات کلیک کنید.یا مثلا با رباط صرفا این کار را انجام دهید.وب سایت مشارکت دهنده در این صورت متوجه می شود و حساب شما را مسدود می کند.سایت مدیا اد و یا صبا ویژن این نوع خدمات را ارائه می دهند.

این مطلب جذاب را از دست ندهید:  بهترین افزونه ستاره وردپرس|آموزش ستاره دار کردن مطالب وردپرس در گوگل

تعداد نمایش آگهی در شغل پر درآمد بدون سرمایه 

این روش حتی نیاز به کلیک هم ندارد. شما در این نوع با توجه به تعداد بازدیدهای یک آگهی که روی سایت خود گذاشته‌اید پورسانت دریافت می‌کنید.مشاهده نتیجه نمایش یک آگهی به کاربر است تا اینکه بخواهد یک صفحه وب سایت را به کاربر نمایش دهد. یک صفحه وب سایت ممکن است شامل چندین تبلیغ باشد. در این موارد، مشاهده یک صفحه ممکن است نتیجه مشاهده یک تبلیغ برای هر نمایش تبلیغ بوده باشد.

برای شمارش تعداد نمایش آگهی ممکن است دقت صورت نگیرد و تقلب به وجود بیاید. یک سرور تبلیغاتی ممکن است کم کیفیت باشد و صفحاتی که مثلاً رفرش می‌شوند را در نظر نگیرند و یک شماره یه تعداد نمایش آگهی بیفزایند. وقتی نرخ تبلیغات به عنوان CPM یا CPI در نظر گرفته می‌شود، باید مقدار پرداخت دقیقاً مطابق با نمایش هزار بار به کاربران باشد.

شغل پر درآمد بدون سرمایه

در بعضی سیستمها هزینه تبلیغات به صورت اجاره ماهانه جایگاه تبلیغاتی و به صورت پیش پرداخت خواهد بود، مستقل از تعداد نمایش و یا تعداد کلیک، شما هزینه توافق شده را در ابتدای دوره دریافت خواهید کرد.

حقوق شما بر اساس برنامه ای که از پیش تعیین شده است، می‌تواند به صورت دو هفته یک بار، هفتگی، ماهیانه، یا طی یک بازه زمانی مشخص باشد.

این مطلب جذاب را از دست ندهید:  بهترین افزونه گوگل آنالیتیکس و نحوه قرار دادن کد گوگل آنالیتیکس در وردپرس

البته لازم به ذکر است که مبلغ نهایی پورسانت متغیر است و می‌تواند افزایش و یا کاهش یابد. عواملی مثل پاداش، پورسانت سهمی، تغییر نرخ پورسانت، و … در این میزان موثرند.

شما می‌توانید برای محاسبه مقدار پورسانت خود به مقاله دستورالعمل محاسبه پورسانت مراجعه کنید. اگر وقت و یا حوصله اینکه خودتان مقدار پورسانت را حساب کنید ندارید، نگران نباشید. ما برای راحتی کار و سرعت بیشتر ۲ فایل اکسل محاسبه پورسانت برای شما تهیه کرده‌ایم، که می‌توانید آن‌ها را در مقاله جدول پرداخت پورسانت به رایگان دانلود کنید.

در صورتی که قصد دارید وارد این سیستم شوید نیاز دارید که یاد بگیرید یک کسب و کار اینترنتی را راه اندازی کنید .ما در اینجا به صورت گام به گام و جزء به جزء در کنار شما خواهیم بود.

موفق باشید

امتیاز شما به بهبود مطالب کمک می کند
پکیج آموزشی طراحی سایت بدون کد نویسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *