آموزش قانون جذب

آموزش قانون جذب

 

آموزش قانون جذب _ پکیج هفت ماهه قانون جذب

به نام خداوند جان و خرد

که از این برتر اندیشه بر نگذرد

خدمت همه دوستداران وب سایت زرین سورس عرض سلام و ادب و احترام دارم.چند سالی هست که این وب سایت با هدف آموزش دهی به علاقمندان ارائه گردیده و همواره از لطف بی دریغ و فراوان شما عزیزان و پیامهایی پر از محبت, انرژی فراوان گرفته ایم .

در این صفحه قصد دارم خودم را بیشتر خدمت شما عزیزان معرفی کنم و از یک محصول بی نظیر رونمایی کنم.محصولی که زندگی من را زیر و رو کرد من را از یک شخص سردر گم و بی هدف به شخصی هدفمند و با برنامه تبدیل کرد.روابط مرا بهتر کرد و از لحاظ مالی مرا به مدارهای بالاتری جذب کرد و از همه مهمتر سلامتی جسم مرا بی نظیر گردانید.

آشنایی بیشتر با مدرس پکیج آموزش قانون جذب

من کیومرث سیفی راد هستم و در تاریخ نگارش این متن ۴۰ بهار از عمرم گذشته است.دوران بچگی و نوجوانی من مثل بسیاری از شما عزیزان کاملا عادی گذشته است.بعد از پایان تحصیلات خدمت سربازی را نیز به پایان رساندم و بلافاصله طی یک آزمون وارد زیر مجموعه های شرکت نفت یعنی پتروشیمی و پالایشگاه شدم. باید اعتراف کنم که حقوقی که من دریافت می کردم نسبت به خیلی از مشاغل دیگر بالاتر بود .

اما دو نکته را باید در اینجا متذکر شوم.اول اینکه در مجموع حتی با دستمزد بالا حقوق بگیر محسوب می شدم .و دنیای آدمهای حقوق بگیر دنیای محدودی است نسبت به مثلا شخصی که ۲۰ کارخانه دارد.یعنی شما هر چقدر هم زور بزنید به اندازه حقوقتان می توانید پس انداز کنید.

پکیج نخبگان قانون جذب

نکته بعدی که باید عرض کنم این است که من شخصی بودم بی تجربه و خام که به راحتی تمام حقوقم را حیف و میل می کردم.و از همه بدتر کسی را هم نداشتم که راه و چاه زندگی کردن را به من بیاموزد.و بدتر از همه اینها با کتاب خواندن بیگانه بودم.که این یکی متاسفانه بابت فرهنگی است که نهادینه شده و کاری هم نمی توان بابت آن کرد.

قدرت پس انداز نداشتم

با توضیحاتی که در بالا گفته شد باید بگویم بدلیل اینکه هزینه های زندگی من هم سطح درآمدم شده بود قادر نبودم که پولی را پس انداز کنم.شاید باورتان نشود که من برای فراهم کردن پول عقد و ازدواجم هم به سختی افتادم.پس از اردواج هم که زندگی از لحاظ مالی مقداری بهتر شد اما در مجموع در همان مدار می گذشت.

اسباب اولیه زندگی یعنی ماشین , خانه و اسباب و اثاسیه زندگی رو داشتم اما چیری که قدرت فکر کردن به آن را نداشتم کلمه بی نظیری به نام رویا بود. بله رویا ! چیزی که در زندگی من حتی وجود فکری هم نداشت.

می خواهم در دوره شرکت کنم

من ایمان دارم که همین الان که دارید این مطالب رو می خوانید شما هم رویا هایتان را فراموش کرده اید .یا اگر با این واژه بیگانه نیستید شک ندارم نمی دانید که چگونه باید به رویاها تون برسید.

فهمیدم رویا چیه !

القصه , گفتم که تا ۳۵ سالگی واقعا نمی دانستم که چیزی به اسم رویا وجود داره. اما در اون سالها عنوان کتابی که یک دستفروش کنار سنگفرش خیابان پهن کرده بود نظر من را به خودش جلب کرد.

عنوان کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید بود.اون کتاب رو گرفتم و شروع کردم به خواندن .باور کنید مطالب کتاب به حدی برام جذاب بود که طی چند ساعت آن را به اتمام رساندم. و طی روزهای بعد هم باز آن را مطالعه کردم. این کتاب مثل یک فانوس بود توی یک شب تاریک که راهم را گم کرده بودم و توانست راه را به من نشان دهد.

پکیج نخبگان قانون جذب

از آن روز به بعد دیگر من آدم سابق نبودم. من تبدیل شدم به یک آدمی که شب و روز گاه و بیگاه مطالعه می کردم.می توانم بگویم زیر بنای زندگی من از از همان کتاب تغییر کرد. تمام اساز خانم هیکس , آنتونی رابینز , راندا برن و خیلی دیگر از نویسنده های موفقیت را مطالعه کردم.

راه خودم را پیدا کردم

تمام اینها گذشت و اتفاقی نمی افتاد.اما باید اقرار کنم حسم خیلی بهتر شده بود.تا اینکه من با یکی از اساتید جذب آشنا شدم و اون موقع حدود یک میلیون بابت دوره قانون جذب این استاد بزرگوار پرداخت کردم که پول کمی هم نبود.اما ارزش این دوره بسیار از این یک میلیون تومان بیشتر بود.این را وقتی فهمیدم که اتفاقهای بی نظیزی در زندگی من افتاد.

زندگی من بسیار زیبا شده بود.من با استفاده از قانون مدارها یاد گرفتم که چطور ذهنم را به درآمد های بالاتر عادت دهم.و بزودی ایده کسب و کارهای اینترنتی به ذهنم خطور کرد و من توانستم از طراحی سایت منبع بی نظیر درآمد بسازم.

می خواهم در دوره شرکت کنم

مدتی بعد یک کسب و کار جدید راه انداری کردم که با استفاده از آن باز هم بر ثروت خودم اضافه کردم.

دنیا کلا بر مدار آرزوهای من می گذشت و من روزی هراران بار خداوند مهربان را شاکر بودم.

راه اندازی دوره قانون جذب

تصمیم گرفتم که تمام تجربیات خودم را در قالب یک پکیج در اختیار علاقمندان به قانون بی نظیر جذب قرار دهم.بنابراین بدون لحظه ای درنگ و شک شروع به ضبط پکیجی تحت عنوان پکیج نخبگان قانون جذب نمودم من کیومرث سیفی راد تضمین می دهم که اگر شما به تمام دستوراتی که در این دوره گفته می شود عمل کنید به زودی زود شاهد به وقوع پیوستن تمامی آرزوهایی که مورد ارتعاش شما قرار گرفته ,خواهید بود.

افراادی که بیمار هستند به زودی با بیماریشان خداحافظی خواهند کرد همانطور که من با دیسک کمرم برای همیشه خداحافظی کردم.فقط کافی است یاد بگیرید که چگونه تمارین قانون جذب را انجام دهید.

مدت زمان پکیج

پکیج در مدت زمان ۷ ماه به اضافه یک فایل هدیه به شما تقدیم می گردد.

پکیج نخبگان قانون جذب

دوستان عزیز زمان سریعتر از تصور شما می گذرد.آیا شما هفت ماه پیش خودتان را به یاد می آورید؟مطمئن باشید ۷ ماه دیگر نیر به همین سرعت می گذرد.آیا ارزشش را ندارد که شما بر روی خودتان یک سرمایه گذاری هفت ماهه انجام دهید.

می خواهم در دوره شرکت کنم

سرمایه گذاری که به قیمت رویاهای شما تمام میشود.

قیمت پکیج

ما برای قیمت گذاری پکیج بسیار منصفانه تصمیم گرفته ایم.

قیمت دوره های قانون جذب در سایت های همکار به شیوه زیر است :
قیمت دوره مقدماتی قانون جذب در حدود ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.

قیمت دوره پیشرفته قانون جذب هم حدود ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است.

قیمت مباحث جداگانه‌ی ثروت و روابط که به طور مجازی صحبت می‌شود بالغ‌ بر ۳ میلیون تومان است.

قیمت دوره‌ی پاک‌سازی چیزی بین ۳/۵ تومان الی ۴ میلیون تومان است.

که در حالت میانگین قیمت دوره چیزی در حدود ۱۲ میلیون تومان می‌شود ولی به دلیل حس بی نظیری که به این دوره هم‌چنین برای این‌ که دوست داشتم دوره‌ی اول پکیج نخبگان جذب طوری باشد که تمام دوستان عزیزم بتوانند شرکت کنند قیمت این دوره‌ی بی‌نظیر ۷ ماهه را ماهیانه ۱۲۰۰۰۰ تومان گذاشتم. این قیمت فقط برای دوره اول پکیج خواهد بود.و در دوره های بعدی قیمت افزایش پیدا می کند.

آیا ارزشش را دارد که در دوره شرکت کنم

دوست عزیزم بذار بهت بگم من چرا میتونم بهت کمک کنم.چون زندگیم پر از سختی و سر در گمی بوده منم اوایل اعتقاد داشتم که پول رو فقط باید بابت یک وسیله فیزیکی یا مثلا واسه یک خوراکی خرج کنم اما توی ۱۲ سال گذشته عمرم و تا قبل از آشنایی ام با کتاب و کتاب خوانی به هیچی نرسیدم و فقط زنده بودم و هیچ وقت زندگی واقعی را تجربه نکرده بودم.اما وقتی فهمیدم که بهترین سرمایه گذاری ها شرکت کردن توی دوره های با ارزش آموزشی هست چون با شرکت توی این دوره ها شروع به یادگیری می کنید.

می خواهم در دوره شرکت کنم

قیمت یک ماه دوره که شامل تجربیات زندگی با ارزش خودم هست و در چند فایل صوتی با کیفیت به شما ارائه می گردد,فقط و فقط ۱۲۰۰۰۰ تومانه که باهاش تقریبا میتونید یه جفت کفش بنجل بخرید که میتونه فقط چند روز به پای شما دوام بیاره.

اما این فایلهای صوتی میتونه زندگی شما رو زیر و رو کنه.این فایلهای صوتی میتونه به شما یاد بده که چگونه به آرزوهاتون برسید.چگونه به رویاهاتون برسید.چطور هر هدفی رو تو زندگیتون بهش برسید و لذتشو ببرید.

پکیج نخبگان قانون جذب

پس یکبار برای همیشه دلو به دریا بزن و مبلغ ناچیزی رو روی خودت سرمایه گذاری کن.به من اعتماد کن و شک نکن پشیمان نمیشید.

چند پیشنهاد جذاب

شاید با ماهی ۱۲۰۰۰۰ هزار تومان بشود یک جفت کفش طرح اصلی خرید که ظاهری زیباتر داشت، شایدم بتوان سوار بر زندگی شد و آینده‌ای زیباتر داشت.

رویاهای زندگی خیلی بیشتر از این مبلغ ارزش دارد

توصیه‌ی ویژه به کسانی که فرزند کوچک دارند: فرزندان خود را با باور درست بزرگ کنید!

تصمیم امروز شما آینده‌ی آنان را می‌سازد. امروز کاری کنیم که فردا آن‌ها راحت باشند

همه‌ی شما را به ساخت زندگی آگاهانه دعوت می‌کنم

یکبار و فقط یکبار برای همیشه بر روی خودتان سرمایه گذاری کنید.مطمئن باشید ارزشش را خواهد داشت.

می خواهم در دوره شرکت کنم

سرفصل‌های دوره نخبگان قانون جذب

تاریکی و روشنایی

ارتعاش و مدارها

روابط

تغییر

اهداف 

قطب‌نما

نقش خاطرات

جایگاه توبه

شکرگزاری

پاک‌سازی

ثروت

 سلامتی

شاه کلید

پاکسازی در اسلام

می خواهم در دوره شرکت کنم