طراحی لوگو پیج قانون جذب ساده_بخش انگیزشی مجموعه زرین سورس

طراحی لوگو

طراحی لوگو پیج قانون جذب ساده

پیج اینستاگرامی ما به تازگی جلوه بصری جدیدی به خود گرفت! آنچه که ما را به اقدام برای طراحی لوگو قانون جذب ساده سوق داد، احترام به مخاطبانمان و هدفمندسازی پیج اینستاگرام ما بود.
احترام به مخاطب از اهداف و البته وظایف مهم هر فردی در هر رسانه است. اولین قدم برای این کار، مشخص کردن هویت در هر پلتفورم است(مخصوصاً اینستاگرام که پلتقورم بصری محبوبِ این روزهاست). این امکان باید برای مخاطب فراهم باشد تا بتواند بدون زحمت ما و فعالیتمان را بشناسد. لوگو تنها عنصر بصری است که یک تنه بار این مسئولیت را به دوش میکشد. به همین جهت تصمیم گرفتیم تا طراحی لوگو را به یک تیم حرفه ای بسپاریم.

تحلیل لوگو

اما بپردازیم به بررسی و تحلیل لوگو پیج اینستاگرامی ما ” قانون جذب ساده ” و آنچه که باعث شد این لوگو به این شکل نهایی برسد.
ما در طراحی این لوگو به سه مفهوم اساسی اشاره داشتیم: قانون جذب، کائنات و ارتعاش. پس میخواستیم ایده هایی که طراحی میشد در همین راستا باشد.
طراح نیز از تصویری نمادین یک انسان در این لوگو استفاده کرده است تا مرکز جذب نیرو و انرژی باشد. این انسان نمادین دستانش به سمت آسمان دراز شده تا مفهوم جذب انرژی از کائنات و نیروهای فرازمینی را منتقل کند.

مفهوم لوگو

پرتوهایی به عنوان نماد ارتعاشات و پرتوهای انرژی در اطراف نماد انسان میبینیم. تفاوت ضخامت در ابتدا و انتهای این پرتوها نشان میدهد که از بیرون به سمت نماد انسانی در حال حرکت هستند.
با توجه به نوع فعالیت ما، این لوگو به صورت دایره ای طراحی شده است، نیمی با تصویر کامل میشود و نیمه ی دیگر با متن لوگو. چرا که به لحاظ روان شناسی، لوگوهای دایره ای لطیف تر از اشکال دیگر هستند. لوگوهای زاویه دار خشن تر و سخت تر.

این مطلب جذاب را از دست ندهید:  نقش باور در زندگی انسان چیست؟|باورها چگونه شکل می گیرند

 

طراخی لوگو

 

از طرفی لوگویی دایره ای مناسب ترین گزینه برای لوگوهای اینستاگرامی هستند.
همچنین این لوگو با رنگ بندی های مختلف از سمت طراح به ما ارائه شد. نسخه هایی یه رنک های :سفید، طلایی، مشکی و یک ورژن با دو رنگ : کله غازی و مرجانی. در روانشناسی رنگ ها این پالت رنگی مناسب مشاوران خلاق و مشاغل مبتنی بر آموزش است.
ورژن های متفاوت رنگی این لوگو در بخش های مختلفی از کار ما قابل استفاده است.

 

طراحی لوگو

طراحی لوگو

 

امتیاز شما به بهبود مطالب کمک می کند

 

پکیج آموزشی طراحی سایت بدون کد نویسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *