طراحی سایت بدون کدنویسی |پکیج آموزشی صفر تا صد طراحی سایت

طراحی سایت بدون کدنویسی

شاید وقت آن رسیده باشد که ایده های خودتان را اینترنتی کنید.شاید به دنبال مشتری های بیشتری هستید.احتمالا شما هم از درآمد خودتان راضی نیستید.شاید شما به دنبال فروش بیشتر هستید.آیا شما ایده ای دارید که با به اجرا گذاشتن آن به درآمد بیشتری برسید؟اگر پاسخ شما مثبت است حتی اگر از چگونگی به اجرا در آوردن ایده خود علم و آگاهی این کار را ندارید یک راه حل بسیار عالی , ساده و در عین حال مهم را به شما معرفی می کنم.این مطلب را که حاصل تجربیات چند ساله ام است تا انتها مطالعه کنید که بتوانید با پکیج آموزشی صفر تا صد طراحی سایت آشنا شوید.

ابتدا می خواهم به این مطلب بپردازم که ایده شما چقدر قابلیت تبدیل شدن به یک کسب و کار اینترنتی را دارد!فرض را بر این می گذاریم که شما قصد دارید مغازه ای را اجاره کنید و در آن وسائل سیسمونی نوزاد را به فروش برسانید و یا هر کار و شغل دیگری , فرقی ندارد.برای این کار شما به یک مغازه نیاز دارید و سپس اجناستان را در آن بچپینید و مدتی بگذرد تا شما در آن محل جا بیفتید.برای شروع شما به سرمایه نیاز دارید.شما برای موفقیت چاره ای ندارید جز اینکه مغازه خود را در یک گذر اصلی دایر کنید.چون برای اینکه شما فروش بیشتری داشته باشید قاعدتا باید مشتریان بیشتری از مغازه شما دیدن کنند.

طراحی سایت بدون کدنویسی |پکیج آموزشی صفر تا صد طراحی سایت

بنابراین برای اجاره کردن چنین مغازه ای باید مبلغ رهن بسیار بالایی را بپردازید.و همچنین از آنجا که در گذر اصلی قرار دارد کرایه مغازه رقم بالایی خواهد بود.حال به این مطلب توجه کنید که هر معامله ای دو سر دارد یکی سود و یکی زیان.اگر در ماههای اول شما نتوانید به فروش خوبی دست پیدا کنید قاعدتا باید از جیب خودتان مبلغ کرایه ماهیانه را بپردازید و همچنین هزینه های انرژی را به همین صورت.البته لازم به ذکر است شما باید مغازه را پر کنید از اجناس لوکس و باز هم برای این کار نیاز به سرمایه بیشتر خواهید داشت.

این را در نظر بگیرید که اجناس شما پس از از چند ماه اگر فروش نروند تقریبا از مد افتاده اند. بنابراین برای اینکه شما بر طبق مد روز جلو بروید نیاز دارید اجناس خود را به روز کنید که در اینجا اجناس قدیمی تر حکم اجناس بنجل را برای شما خواهند داشت.اگر منطقی باشید تا اینجای این مقاله هیچ گونه بزرگنمایی نشده است.این مطالب واقعیت کسب و کارهای سنتی هستند.

طراحی سایت بدون کدنویسی

حال فرض را بر این می گذاریم که شما در بهترین حالت قرار دارید کسب و کار شما از همان ابتدا به سود دهی می رسد.سوالی که می خواهم از شما بپرسم این است که چقدر شما می توانید مشتری جذب کنید؟آیا مشتریان شما همیشه از شما خرید خواهند کرد؟برای رقابت با رقیبانتان چه استراتژی هایی دارید؟آیا به اجرا گذاشتن این استراتژیها برای شما هزینه دارد؟آیا توانایی رقابت با آنها را دارید؟اصلا در طول روز چقدر مشتری دارید؟و ده ها سوال دیگر که برای موفقیت در کسب و کارتان به آن نیاز دارید.

در ضمن اگر بخواهید که خودتان فقط مدیریت کنید و فروش را به فروشندگان بسپارید باید چند نفر فروشنده نیز استخدام کنید. این مورد را هم به هزینه های خود اضافه کنید.

طراحی سایت بدون کدنویسی

خوب تا اینجا با کسب و کارهای سنتی آشنا شدید. در اینجا قصد دارم شما را با کسب و کارهای اینترنتی آشنا کنم. و قصد دارم مقایسه بین این دو را یعنی کسب و کارهای سنتی و کسب و کارهای اینترنتی را به خود شما واگذار کنم. برای مثال من قصد دارم همین مغازه فروشگاه سیسمونی نوزاد را در اینترنت راه اندازی کنم و از مزایای آن برای شما صحبت کنم. برای شروع و راه اندازی یک  فروشگاه اینترنتی نیاز دارید که دانش اینکار را بیاموزید که خودتان بتوانید فروشگاه تان را راه اندازی نمایید.

 بنابراین تا اینجای کار شما نیاز به استادی دارید که کسب و کار اینترنتی را برای شما راه اندازی کند. البته این را می توانید به خود ما هم بسپارید که یک فروشگاه اینترنتی زیبا را برای شما ایجاد کنیم. اما در ادامه برای مدیریت آن به مشکل بر خواهید خورد و ناچار می شوید که برای هر مسئله کوچیکی به طراحان سایت مراجعه کنید. در این قسمت پیشنهاد من به شما این است که از پکیج صفر تا صد راه اندازی فروشگاه اینترنتی که در همین مقاله قصد داریم به آن بپردازیم استفاده کنید.

 مقایسه کسب و کارهای سنتی با اینترنتی

 اما برمی‌گردیم به مقایسه کسب و کارهای سنتی با اینترنتی. پس از اینکه شما از علم راه اندازی فروشگاه اینترنتی برخوردار شدید می توانید با خرید یک هاست و یک دامنه و نصب وردپرس بر روی هاست. و سپس اتصال هاست به دامنه به راحتی صاحب یک فروشگاه اینترنتی می شوید. یعنی در اینجا نیازی نیست که دنبال یک مغازه که الزاما سر گذر هم باشد بگردید و بنابراین نیازی به سرمایه برای اجاره مغازه ندارید. این اولین تفاوت و در واقع یکی از مهمترین تفاوت های کسب و کارهای سنتی با اینترنتی است.

 پس از اینکه شما فروشگاه اینترنتی خود را دایر کردید نیاز دارید که محصولات خود را در آن وارد کنید از آنجایی که شما  با تخصص راه اندازی فروشگاه‌اینترنتی آشنا شده اید بنابراین این کار را هم به سادگی می توانید انجام دهید.

 محصولات فروشگاه اینترنتی

 در اینجا شما به دو روش می توانید اقدام کنید. قبل از هر چیز می خواهم بگویم که در بحث ایجاد فروشگاه های اینترنتی مبحث ای وجود دارد به نام نیچ مارکت. به این معنا که برای ایجاد یک فروشگاه اینترنتی در مرحله اول شما نیاز به فقط و فقط یک محصول دارید. اگر شما به فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا توجه کنید محصولات این فروشگاه از عدد ۱۵ هزار هم فراتر رفته است. شاید با خودتان فکر کنید که برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی شما هم نیاز به این حجم از محصولات دارید.

 اما در واقع این طرز تفکر اشتباه است. شما فقط کافیست که با یک محصول شناخته شوید. این را در نظر بگیرید که کاربران اینترنت تعداد شان از رقم ۲۵ میلیون نیز گذشته است. این حجم از کاربران را در نظر بگیرید که فقط یک محصول را در فروشگاه اینترنتی شما روزانه می بینند. چه اتفاقی می افتد؟

می خواهم دوره را بخرم

 اگربه تاریخچه دیجی کالا هم توجه کنید. این فروشگاه عظیم نیز در ابتدا فقط با محصولات دیجیتال شروع به فعالیت کرد. و به مرور زمان به محصولات خود اضافه نمود. این راهی است که دیگران رفته اند بنابراین شما نیز می توانید انجام دهید.  بنابراین راه اول برای ایجاد یک محصول در فروشگاه اینترنتی خود. می توانید در هر زمینه ای که علاقه مند به کار کردن هستید, فقط یک محصول را در حجم بالا سفارش دهید و سپس به شکل بسیار زیبایی در سایت قرار دهید.

پکیج آموزشی صفر تا صد طراحی سایت

 به مرور زمان که رتبه شما در اینترنت بالاتر می رود, افراد زیادی هم شما را به عنوان یک فروشنده کالایی خاص می شناسند. پس از آن می توانید به مرور زمان به محصولات خود اضافه کنید. راه دوم هم این است که با فروشندگان محل یا شهر خود قرار ملاقات گذاشته و محصولات آنها را به فروش برسانید. قطعا آنها نیز بسیار خوشحال خواهند شد که شما قصد دارید محصولات آنها را به فروش برسانید. بنابراین در این قسمت هم شما نیاز به صرف هزینه بالا برای محصول ندارید.

این مطلب جذاب را از دست ندهید:  چرا راه اندازی سریع کسب و کار اینترنتی اهمیت ویژه ای دارد؟

 این هم یکی دیگر از تفاوت های فروشگاه های سنتی با فروشگاه های اینترنتی می باشد. و اما برمیگردیم به تبلیغات. در بحث فروشگاه‌های سنتی شما باید مبالغ زیادی را صرف هزینه تبلیغات نمایید که بتوانید از رقیبان خود جلو بیفتید. با یک پرس جو ساده میتوانید متوجه شوید که اجاره یک جایگاه برای بنر تبلیغاتی شما در یکی از نقاط پرتردد شهر ماهیانه بالغ بر ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان هزینه دارد..

 اما در فروشگاه اینترنتی شما با استفاده از ابزار سئو به راحتی می توانید فروشگاه خود را به رتبه های بالای گوگل برسانید. برای یادگیری سئو نیز می توانید یک پکیج آموزش سئو تهیه کرده و ظرف مدت زمان ۱۰ روز به تمام علم سئو  مسلط شوید. و سپس با صرف یک مدت زمانی,  گوگل بر اساس الگوریتم های خود فروشگاه شما را به رتبه های بالا می آورد. و یا اینکه با صرف مبلغی که برای اجاره یک ماه جایگاه بنر تبلیغاتی در کسب و کار های آفلاین می پردازید از طریق سایت های کلیکی به مشتریان خود بینهایت اضافه کنید.

نتیجه…

 مقایسه بین فروشگاه سنتی با فروشگاه اینترنتی را به عهده شما می گذارم. تمام هزینه ای که شما باید برای ایجاد یک فروشگاه اینترنتی  بپردازید از مبلغ ۵۰۰ هزار تومان هم تجاوز نمی کند اما با فراگیری اصول انجام این کار شما می توانید از بین ۲۵ میلیون کاربر اینترنتی ایران روزانه وقت خود را در اینترنت سپری می‌کنند مشتریان بسیار بالقوه ای را برای خود ایجاد کنید. این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که اگر شما کار خود را به صورت اصولی پیش ببرید, گوگل بزرگترین خدمت را به شما میکند و مشتریان را برای شما پدیدار می کند.

 معرفی پکیج طراحی سایت بدون کدنویسی

 برای ایجاد یک فروشگاه اینترنتی شما دو راه دارید. راه اول پرهزینه است. برای این کار شما به یک برنامه نویس پیشنهاد انجام پروژه  خودتان را می دهید. و برنامه نویس با استفاده از کد نویسی سایت و فروشگاه اینترنتی شما را  طراحی می کند. برای انجام این کار تیم برنامه نویس حدود ۸ تا ۱۰ میلیون تومان از شما هزینه می گیرد. پس از این که سایت شما آماده شد آن را در اختیار شما قرار می دهد. از آنجایی که کل پروژه به صورت دستی کدنویسی شده است در ادامه نیز شما به همان برنامه نویسان برای شخصی سازی کردن سایت تان نیاز خواهید داشت. با هر بار تماس شما برنامه نویسان از شما تقاضای مبلغی را خواهند نمود.

 بنابراین این کار به صرفه نیست. البته برای شرکت هایی که سابقه طولانی دارند و معتبر هستند این کار معقول تر به نظر می رسد. اما برای شما دوست عزیزی که قصد دارید با کمترین هزینه یک فروشگاه اینترنتی را ایجاد نمایید پیشنهاد دوم بسیار مناسب تر است. ما به شما پیشنهاد می دهیم از پکیج طراحی سایت بدون کدنویسی زرین را با معقول ترین قیمت خریداری کنید و با گذراندن این دوره ظرف مدت زمان ۳ الی ۴ ماه به بهترین شکل ممکن فروشگاه اینترنتی خودتان را ایجاد نمایید.

می خواهم دوره را بخرم

این پکیج مناسب چه کسانی است

شما دوست عزیزی که قصد دارید یک وب سایت بسازید و در کنار آن ساخت فروشگاه اینترنتی با وردپرس را فرا بگیرید که بتوانید محصول یا محصولات خود را به فروش برسانید و البته توضیحات ما به شکلی خواهد بود که شما چیزی از این کار نمی دانید. با خرید این پکیج و دیدن ویدیو های آموزشی شما به راحتی قادر به انجام این کار خواهید بود.ما در این پکیج به ذکر ریزترین مواردی که شما برای طراحی سایت و سپس تولید محتوا نیاز خواهید داشت اقدام کرده ایم . از تولید محتوا گفتیم.شما دوست گرامی که قصد دارید فروشگاه اینترنتی بزنید :

آیا می دانید برای اینکه بیشتر دیده شوید باید در صفحه ها و رتبه های بالای گوگل قرار بگیرید؟

آیا می دانید چگونه این امر امکانپذیر است؟

آیا می دانید که یک محتوای مناسب باعث افزایش رتبه شما در سایت می شود؟

آیا می دانید تولید محتوا , اصول دارد.و شما باید بر طبق اصول این کار را انجام دهید؟

بنابراین این پکیج مناسب تمام افرادی هست که با دانش کامپیوتر مختصر آشنایی دارند و در ذهن خود ایده ای دارند.شما هر ایده ای که داشته باشید میتوانید آن را در اینترنت اجرا و به اشتراک بگذارید.مطمئن باشید که از آن نتیجه می گیرید.درست مانند بذری که کاشته می شود و در فصل برداشت ده ها برابر برداشت می کنید.کسب و کارهای اینترنتی هم با وجود تمام سختیهایی که دارند نتیجه فوق العاده ای دارند.

بنابراین…

افرادی که دوست دارند وارد کسب و کار اینترنتی بشوند

خریداران قالب های فروشگاهی وردپرس

افزادی که مدیر سایت های فروشگاهی هستند

افرادی که علاقمند به وردپرس و ووکامرس هستند.

کلیه دانشجویان و علاقمندان طراحی وب سایت و فروشگاه اینترنتی

افرادی که بدنبال یادگیری مباحث جدید و بروز ووکامرس هستند

افرادی که تمایل دارند وارد بازار کار طراحی وب سایت و فروشگاه اینترنتی بشوند.

کلیه افرادی که تمایل دارند بسیار ساده و آسان و بدون برنامه نویسی فروشگاه اینترنتی خود را طراحی کنند.

کلیه افرادی که هیچ دانش و پیش مطالعه در مورد طراحی وب سایت ندارند.

…با دیدن آموزشهای پیوسته ما میتوانند کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنند و به صفحات بالای گوگل برسند.

 لطفاً ویدیو زیر را ببینید تابا سرفصل آموزش ها کاملا آشنا شوید

 

 در انتها یادآوری می کنم که انجام این کار بسیار سخت است. شما باید یک برنامه‌ریزی بلندمدت و دقیقی داشته باشید که بتوانید این پروژه را به اجرا در آورید.

می خواهم دوره را بخرم

امتیاز شما به بهبود مطالب کمک می کند
پکیج آموزشی طراحی سایت بدون کد نویسی

‫19 نظر ارسال شده در “طراحی سایت بدون کدنویسی |پکیج آموزشی صفر تا صد طراحی سایت

 1. محمدطاها :

  ببخشیدمن هیچی درباره طراحی سایت نمیدونم برای طراحی سایت فقط این آموزشا کافیه یا آموزش های دیگه ای هم باید تهیه کنیم؟

 2. دنیا :

  سلام من با تهیه این محصول میتونم یه سایت فروش محصولات آرایشی راه اندازی کنم ؟

 3. محمدامین ترابی :

  سلام استاد گرامی من امروز خیلی خوشحالم چوم تونستم با محصول شما طراح کسب وکار خودم باشم و دیروز اولین محصول خودمو تو سایتم فروختم واقعا هیچ لذتی بالاتر از این نیست ولی واقعاتلاش کردم وبه نتیجه رسیدم محصولتون کامل بود ومن که هیچی از طراحی سایت نمیدونستم با استفاده از آموزشای شما الان تو کارم یک استاد شده ام ممنون برای شما آرزوی موفقیت دارم

 4. جواد :

  سلام خدمت استاد عزیز من تقریبا شش ماه پیش پکیجتونو گرفتم وتونستم سایتمو طراحی کنم خواستم بابت زحماتی که برای من کشیدید تشکر کنم واقعا خیلی عالی توضیح داده بودید وپشتیبانی خوبی هم داشتید راستش اولش من از این طراحی سایتای رایگان دانلود کردم ولی هیچ کاری رو نتونستم جلو ببرم اصلا شدنی نبود شاید بگم قطره در برابر دریا بود توضیحات خیلی کم که اصلا به درد نمیخورد.ولی با یک هزینه کم تونستم محصول شما رو بگیرم واز این کارم خیلی راضی هستم چون الان واقعا از صفرتاصدطراحی سایتو بلدم ممنون ازشما

 5. مستانه رسولی :

  آیا باخرید این دوره هر نوع وب سایتی رو میتونم راه اندای کنم. فروشگاهی،خبری؟

 6. رضا کامرانی :

  سلام ببخشیدمن که دانش کامپیوتری کمی دارم وتحصیلاتم در زمینه کامپیوتر نبوده میتونم این حرفه رو یادبگیرم وکسب درآمد کنم؟

 7. حسن :

  سلام خسته نباشید با استفاده از دوره شما میتونم سایت دانلود فیلم وآهنگ بسازم؟

 8. جلیل مختاری :

  همین پکیج شما رو سایتای دیگه به چند برابر قیمت میفروشن من همین پکیجو از یه سایت دیگه گرفتم با همون سر فصلایی که شما تو توضیحاتتون دادین با نهصدهزار

 9. کیا :

  من دوماه پیش پکیجتونو گرفتم وتونستم خیلی راحت با توضیحاتی که شما دادین طراحی سایتو یاد بگیرم در این مدت شما پشتیبان قوی برای من بودید ودلسوزانه بهم کمک کردین تا الان به صورت حرفه ای طراحی سایتو انجام بدم هیچ وقت لطف شما استاد عزیز رو فراموش نمیکنم واقعا از صمیم قلب براتون آرزوی سلامتی رو دارم

 10. said :

  پکیجتون خیلی خوب وقابل فهم بود من که هیچ اطلاعاتی نداشتم از ورد پرس خیلی راحت تونستم یاد بگیرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *