تراز متن در وردپرس با افزونه Underline و Justify در ویرایشگر

تراز متن در وردپرس

با توجه به اینکه سئو سایت یکی از مهمترین مطالب  وب سایت  است, و تولید محتوا هم یکی از مهمترین مطالب در جهت سئو وبسایت می باشد . لذا تولید محتوا  به شکل زیبا یکی از اساسی ترین نیازهای یک وب سایت است. تراز متن در وردپرس هم یکی از آیتم های زیبا سازی متن است. هنگامی که شما قصد داشته باشید که اولین نوشته خودتان را بعد از نصب وردپرس بر روی هاست تولید کرده باشید. متوجه خواهید شد که نوشته شما از تراز نامناسب برخوردار است. علت این موضوع این است که دکمه های تراز متن Justify نوار ابزار ویرایش گر از نسخه ۴٫۷ به بعد حذف شدند.

 

دانلود ویدیو با لینک مستقیم

دانلود از تماشا

 

تراز متن در وردپرس

 

 اما برای این مشکل یک افزونه به نام Re-add Text Underline and Justify وجود دارد. ما در این آموزش قصد داریم نحوه افزودن  Underline و Justify را به ویرایشگر برای تراز کردن متن را داریم.در اینجا لیستی از مهمترین افزونه های وردپرس را میتوانید ببینید.

 دانلود و نصب افزونه

 

تراز متن در وردپرس

 

 جهت دانلود افزونه می توانید از پیشخوان وردپرس و از منو افزونه ها بر روی افزودن کلیک میکنیم و Re-add text underline and justify را جستجو می کنیم.و یا از اینجا دانلود میکنیم.این افزونه بیش از ۷۰ هزار بار نصب فعال داشته است.پس از دانلود آنرا نصب و سپس فعال می‌کنیم.

 

این مطلب جذاب را از دست ندهید:  مهمترین افزونه ها ی وردپرس _ بخش اول

 

 راه اندازی افزونه Re-add text underline and justify

 

تراز متن در وردپرس

 

 پس از فعال سازی افزونه کشوی جدیدی به نام Editor style به صفحه نوشتن وردپرس اضافه می شود. به همین منظور بخش تنظیمات پیشخوان وردپرس به قسمت نوشتن میرویم و مطابق تصویر زیر از میان گزینه های موجود:

(Default – without underline & justify buttons: ویرایشگر متنی وردپرس را به حالت پیش‌فرض، یعنی بدون دکمه های

Re-add underline & justify buttons: برای افزودن Underline و Justify یعنی دکمه‌های آندرلاین و جاستیفای متن به ویرایشگر متنی.

Re-add underline & justify buttons: برای افزودن Underline و Justify یعنی دکمه‌های آندرلاین و جاستیفای متن به ویرایشگر متنی.

Re-add justify only: تنها دکمه Justify یا هم تراز کردن متن را به ویرایشگر وردپرس می‌افزاید.)

,Editor style را بر روی Re-add underline & justify buttons  قرار می دهیم و سپس  تغییرات صفحه را ذخیره می نماییم.

 در انتها اگر شما به  ویرایشگر نوشته ی خود  مراجعه کنید می بینید که مانند تصویر زیر آیکون تراز نوشته و همچنین زیر خط دار کردن متن برای شما فراهم شده است.

 

تراز متن در وردپرس

 

 

این مطلب جذاب را از دست ندهید:  مهمترین افزونه ها ی وردپرس _ بخش دوم

 

امیدوارم که از این آموزش استفاده کرده باشید

 

امتیاز شما به بهبود مطالب کمک می کند

 

پکیج آموزشی طراحی سایت بدون کد نویسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *